XCMG ZL50G LASTİKLİ YÜKLEYİCİ

DÜNYANIN EN ÖNEMLİ İŞ MAKİNESİ ÜRETİCİLERİNDEN BİRİ OLAN XCMG’NİN ZL50G LASTİKLİ YÜKLEYİCİLERİ, HAKAN MAKİNA GÜVENCESİYLE İLE TÜRKİYE PAZARINDA FAALİYET GÖSTERİYOR. YILLIK 30 BİN ADET ÜRETİLEN ZL50LG, UYGUN SATIŞ FİYATI, DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ, KOLAY BAKIM AVANTAJI VE KOLAY PARÇA BULUNURLUĞU İLE ÖN PLANA ÇIKIYOR. AYRICA HAKAN MAKİNA, MÜŞTERİLERİNE İKİNCİ EL GERİ ALIM GARANTİSİ DE VERİYOR

İş makinesi sektörünün en büyük üreticilerinden biri olan XCMG, yıllık 15 Milyar 159 Milyon dolarlık satış rakamı ile adeta sektörü domine ediyor. Türkiye’de Hakan Makina tarafından temsil edilen firmanın en dikkat çeken makinelerinden biri olan XCMG ZL50G lastikli yükleyiciler, kullanıcılarına birçok önemli avantaj sunuyor. Yıllık 30.000 adetle en çok üretilen ve satılan iş makinesi olan ZL50G lastik tekerlekli yükleyici, uygun satış ve parça fiyatları, tamir – bakım kolaylığı ve düşük yakıt tüketimi ile dikkat çekiyor.

SAATTE 13 LİTRE YAKIT TÜKETİMİ

ZL50G lastik tekerlekli yükleyici düşük yakıt tüketimi ile kullanıcısına çok önemli bir avantajlardan sunuyor. Saatte 13 litre yakıt tüketimi ile muadilleri arasındaki en az yakıt tüketen yükleyicilerden biri olan ZL50G, kullanıcılarından da oldukça iyi geri dönüşler alıyor.

KABİN KONFORU

ZL50G’nin yeni tasarlanmış kabini daha fazla alana, geniş görüş ve operatör konforuna sahip. ZL serisi kabinlerde bulunan tam otomatik kabin iklim sistemi optimum sıcaklık kontrolünü sağlayan havalandırma kanalı ve geliştirilmiş ısıtma kapasitesine sahip. ZL50G, ayarlanabilir direksiyonu, kontrol paneli, göstergeleri ve geniş görüş alanı gibi özellikleri ile operatöre rahat kullanım imkanı sağlıyor.

MOTOR VE PERFORMANS

ZL50G lastikli yükleyici, güçlendirilmiş aks sayesinde farklı zemin koşullarında rahat sürüş imkanı sunuyor. ZL50G, disk aralığını otomatik olarak ayarlayabilen ve kendinden ayarlı frenler sayesinde servis süresini uzatarak fren güvenilirliğini ve performasını da artırıyor. ZL50G’nin 6 silindirli Shangchai motoru, güvenilir performans ve tam elektronik kontrolü birleştiriyor. ZL50G, yüksek basınçlı Common Rail sistemiyle geliştirilmiş yanma teknolojisinin kombinasyonu sayesinde daha fazla güç, geçici rejimde daha iyi tepki ve daha az yakıt tüketimi sunuyor.

SERVİS VE YEDEK PARÇA

ZL50G lastikli yükleyici servis ve yedek parça konusunda da ön plana çıkıyor. ZL50G,  Hakan Makina güvencesiyle hızlı servis ve kolay yedek parça bulunabilirliği sayesinde müşterine avantaj sağlıyor.

İKİNCİ EL GERİ ALIM GARANTİSİ

ZL50G Lastikli yükleyicinin en önemli avantajlarından biri de ikinci el geri alım garantisi sağlaması. 33 yıllık tecrübesi makinelerine her zaman sahip çıkan Hakan Makina, makinesini değerinden distribitör tarafından geri alım garantisi veriyor.

Bu bir advertorial çalışmadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top