HYUNDAI HL780-9 MARBLE LASTİK TEKERLEKLİ YÜKLEYİCİ

HASEL İŞ MAKİNELERİ GÜVENCESİYLE TÜRKİYE PAZARINDA YER ALAN HYUNDAI HL780-9 MARBLE LASTİKLİ YÜKLEYİCİ, DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ, GÜCÜ, OPERATÖR KONFORU, KABİN TASARIMI VE SAĞLAMLIĞIYLA DİKKAT ÇEKİYOR. YEDEK PARÇA VE SERVİS KONUSUNDA HASEL GÜVENCESİ ALTINDA OLAN HYUNDAI HL780-9 MARBLE, VERİMLİLİK VE YÜKSEK PERFORMANS SAĞLIYOR.

ÇEVRE DOSTU CUMMİNS QSM11 MOTOR

Elektronik kontrollü CUMMINS QSM11 motoru güvenilir performansla tam elektronik kontrolleri birleştiriyor. Yüksek basınçlı Common Rail sistemi ile gelişmiş yanma teknolojisinin kombinasyonu daha fazla güç ve daha az yakıt tüketimi sağlıyor. QSM11 motorunda emisyon standartlarını (EPA 3. kademe, AB Kademe III-A) karşılamak için gelişmiş elektronik kumandalardan yararlanılıyor.

OPERATÖR KONFORU

9 serisi kabinlerinde direksiyon mili ve bilek dayama yeri istenilen konfor seviyesine göre operatör tarafından ayarlanabiliyor. Ayrıca yeni tasarım joystickler kolay ve rahat sürüş sağlıyor. Bunun yanı sıra ön ve arka camlardaki rulo tipi güneş kırıcılar, operatördeki göz kamaşmasının azalmasını ve görünürlüğün arttırılmasını sağlıyor. Isıtmalı yan aynalar ise soğuk hava şartlarında buzların hızlı bir şekilde erimesini sağlayarak operatör görüşünü arttırıyor.

GENİŞ VE KULLANIŞLI KABİN

Yeni tasarlanmış kabinde,  geniş görüş açısı, operatör konforu ve daha fazla alan bulunuyor. Ön cam yuvarlatılarak önceki 7A serisine kıyasla %17 daha fazla genişletildi. Ayrıca makine etrafında ve yapılan işte daha fazla görünürlük sağlayabilmek için temiz, açık ve elverişli iç yapıya özel dikkat gösteriliyor. Aynı zamanda kabin ergonomisinin iyi dengelenmiş bileşimi, güvenli çalışma sağlayabilmek için operatörün en mükemmel şekilde konumlandırılmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra 9 serisi kabinin tam otomatik iklim kontrol sistemi, optimum sıcaklık kontrolünü sağlayan 11 havalandırma kanalı ve geliştirilmiş ısıtma kapasitesi bulunuyor. Ön ve arka camlardaki buz çözücü hava delikleri ve PTC (elektrikli ön ısıtıcı) soğuk havalarda daha kolay çalışmaya imkan tanıyor.

GELİŞMİŞ RENKLİ MONİTÖR

5.7 inç genişliğindeki renkli LCD ekrana sahip ileri monitör, operatörün makineyi kolaylıkla ve etkili bir şekilde kontrol etmesini sağlıyor. Operatör, monitör vasıtasıyla ayarları izlerken levyeler vasıtasıyla da bom ve kova pozisyonunu ayarlayabiliyor. Ayrıca çalışma verimliliğinin artmasına katkı sağlayan entegre ağırlık ölçme sistemi, monitör vasıtasıyla izlenebiliyor. Ayrıca arıza-teşhisli, renkli geri görüşlü kamera bakım kontrol listesi makine başlatma güvenliği, makinenin çok yönlü olmasını ve operatörün daha üretken olmasını sağlamak amacıyla monitörle birleştirildi.

GELİŞTİRİLMİŞ SAĞLAMLIK & GÜVENİLİRLİK

Değişken debili piston pompa ve kapalı merkezli ana kontrol valfine sahip yeni yük hassasiyetli hidrolik sistem, etkin hidrolik güç ve ilave enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca tamamı yeniden tasarlanmış paralel soğutucu konfigürasyonuyla tıkanmanın önlenmesini sağlayan panjursuz hava delikleri, 9 serisinde servis ve temizleme kolaylığı sağlıyor. Tüm soğutucular, alüminyum bar plaka konfigürasyonu ile tasarlanıp uzun süreli sağlamlığını koruyabilmesi amacıyla ısıl şok, darbe ve vibrasyona karşı teste tabi tutuluyor. En tepeye yerleştirilmiş panjursuz alüminyum hava yoğunlaştırıcı ile değişken deplasmanlı A/C kompresör, maksimum soğutma kapasitesi, enerji tasarrufu ve kolay temizleme olanağı sağlayacak şekilde tasarlandı. Ayrıca, yeniden tasarlanmış direksiyon silindir tırnağıyla kova bağlantısı, daha fazla sağlamlık ve güvenilirlik sağlayabilmek amacıyla dökme çelikten üretiliyor.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR ÇALIŞMA SEÇENEKLERİ

9 serisi lastikli yükleyiciler, operatörün makine motor gücünün, otomatik aktarmalı vites değiştirme zamanının, iş durumu ve kişisel operatör tercihine bağlı olan kavrama kesme aktivasyonunun ayarlanmasına olanak tanıyor.  9 serisi çalışma türlerinin çok yönlülüğü sayesinde verimlilik ve operatör konforu artarken yakıt tüketimi azalıyor.

UZAKTAN TAKİP SİSTEMİ

Hyundai’nin özel uzaktan takip sistemi olan Hi-mate, operatörlerle bayi servis personelinin internet erişimi vasıtasıyla herhangi bir bilgisayardan makinedeki önemli servis ve tanı bilgilerine erişebilmesini sağlıyor. Kullanıcılar, dijital haritalama vasıtasıyla makinenin konumunu belirleyerek çoklu hizmet çağrılarına gerek olmaksızın çalışma sınırlarını düzenleyebiliyor. Hi-mate önleyici bakım vasıtasıyla makine duruş süresini azaltarak zamandan ve paradan tasarruf sağlıyor.

YEDEK PARÇA VE SERVİS

Hyundai iş makineleri orijinal yedek parçaları, makinenin güvenliğini, kalitesini, yüksek performansını, verimliliğini ve uzun ömürlülüğünü sağlamak için son teknoloji ile en üst kalite seviyesinde üretiliyor. Hasel garantisi altındaki makinenin, eğitimli servis kadroları tarafından bakımları yapılarak yedek parçalar özenle monte ediliyor.

Bu bir advertorial çalışmadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top