Üçaslar, yarım asrı aşan tecrübesinin meyvelerini Komatek 2024’te sergiledi

İş, inşaat ve istif makineleri sektörlerini kapsayan Komatek 2024, 17’nci kez İstanbul’da sektör firmalarını bir araya getirdi. Fuarda çok sayıda yerli ve yabancı üretici yer alırken iş makinesi alanında yedek parça üretimi ve satışını gerçekleştiren Üçaslar’da fuar alanında güncel ürün ve hizmetlerini ziyaretçiler ile buluşturdu. Üçaslar İhracat Satış Müdürü Sinan Cankut, Komatek 2024’ün, imal ettikleri ürünler ile temsilciliğini üstlendikleri markaları ziyaretçilere tanıtmak açısından son zamanlardaki en önemli organizasyonlardan biri olduğu ifade ederek fuar kapsamında açıklamalarda bulundu.

64 yıllık sektör tecrübesini, Komatek 2024’te ziyaretçiler ile buluşturan Üçaslar, fuarda geniş ürün yelpazesini sergiledi. Üçaslar’ın fuar alanında öne çıkan ürünleri arasında: Şasi ve yürüyüş parçaları, palet cıvataları, dozer süspansiyon parçaları (Bogie pimi, Bogie minor, major), çeşitli alt takım parçaları (Guide, cap, pad, cover…), iş makinelerinin çeşitli aksamları (pimler, burçlar…) motor blok plateleri, motor parçaları, yakıt sistemi parçaları, filtreler ve rulmanlar yer aldı.

Geniş ürün gamı ziyaretçiler ile buluştu

Fuarda ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören ürünlerden bahseden Üçaslar İhracat Satış Müdürü Sinan Cankut, “Stant alanımızda yürüyüş takımlarını Türkiye distribütörü olduğumuz Interstate-McBee ve Maxiforce markalarının motor parçaları ile DISA markasının yakıt sistemi parçalarını, çözüm ortaklığımızın devam ettiği Donaldson markasının filtreleri ve yine distribütörü olduğumuz NTN markasının rulmanlarını sergiledik” dedi.

Sinan CANKUT – Üçaslar İhracat Satış Müdürü

“Komatek 2024, beklentilerimizi karşıladı”

Komatek fuarı uzun yıllardır Ankara’da gerçekleşiyordu. Fuar 2022 yılında ise Antalya’da gerçekleşti. Komatek 2024 ise İstanbul’da gerçekleşerek önemli bir yer değişikliğine gitti. Fuar hakkında değerlendirmelerine devam eden Sinan Cankut, “Uzun yıllardır Türk ve yabancı iş makinesi ve bu alanda yedek parça üretimi yapan firmalara ev sahipliği yapan Komatek, bu yıl ilk kez İstanbul’da gerçekleşti. İstanbul’un doğru bir tercih olduğunu düşünüyorum. Fuarın ilk gününden itibaren yoğunluğumuz devam etti. Komatek, firmamızın imal ettiği ürünleri, temsilciliğini yaptığımız markaları, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize tanıtmak açısından 2024 yılındaki en önemli organizasyonlardan biri oldu. Firma olarak farklı organizasyonlara ve fuarlara da katılımımızla oldukça yoğun bir süreç geçirdik. Komatek 2024, beklentilerimizi karşıladı. Fuar bizim açımızdan oldukça verimli geçti” sözlerini kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top