Profesyonel madencilerin seçimi: Epiroc Marble kırıcı serisi

Epiroc’un mermer sektörünün ihtiyaçlarına özel olarak dizayn ettiği Marble Serisi kırıcılar; dayanıklılık, yüksek performans ve düşük bakım maliyetleri ile büyük beğeni topluyor.

Madencilik, altyapı ve doğal kaynaklar endüstrileri için dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri olan Epiroc, en son teknolojileri kullanarak en yenilikçi maden ve inşaat ekipmanlarını geliştirip üretiyor. “Gücümüzü kayadan alıyoruz” mottosuyla hareket eden marka, dünyanın ilk hidrolik kırıcısını üretti ve 1963 yılında alınan patent ile hidrolik ataşmanların ekskavatörlerde yepyeni bir şekilde kullanılmasını sağlayarak tüm endüstriyi şekillendirdi. O günden bu yana da dünyanın birçok yerindeki kullanıcılar, Epiroc’un hidrolik ataşmanlarını kullanıyor.

Teknolojik alt yapı

Tüm hidrolik kırıcı modelleri ile müşterilerinin işletme giderlerini önemli ölçüde azaltmayı hedefleyen Epiroc, yeni model kırıcı serisi ile dayanıklılık, yüksek performans ve ekonomi vaat ediyor. Epiroc Marble Serisi kırıcılar; performansı, dayanıklılığı ve toplam sahip olma maliyetlerinde sağladığı avantajları ile müşteriler tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Yeni model kırıcılar, yüksek performansını hibrit (hidrolik ve gaz) darbe enerji üretimi, yüksek verimli hidrolik iç yapı, vuruş darbe modu seçimi gibi önemli teknolojik alt yapılarına borçlu.

Bakım aralıkları uzadı, sahada kalma süresi arttı

Marble serisi kırıcılarda standart olarak sunulan otomatik yağlama ünitesi CL (ContiLube), her koşulda düzenli ve dengeli yağlama yaparak kırıcı ön aşınma parçalarının ömrünü uzatarak, operatöre ve bakım ekibine büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca, Epiroc Marble Serisi kırıcılardaki ön aşınma parçalarının tümünün kırıcı tamamen demonte edilmeden, atölyeye gelmeden sahada hızlıca değiştirilebiliyor. Halihazırda periyodik bakım aralıkları uzatılmış olan Marble serisi kırıcılar bu özelliği ile de sahada kalma süresini bir hayli artırmış durumda. Geniş servis ağı, düşük bakım maliyetleri ve yüksek performans ile müşterilerin beğenilerini toplayan Epiroc Marble Serisi kırıcılar, rekabetçi fiyatları ile müşterilerine hizmet vermeye hazır.

EPIROC MARBLE SERİSİ KIRICILARIN AVANTAJLARI

  • Yüksek performans ve kalite
  • Düşük işletme ve servis maliyeti
  • Düşük sahip olma maliyetleri

EPIROC MARBLE SERİSİ KIRICILARIN ÖZELLİKLERİ

  • Darbe Ünitesi Havalandırma Sistemi
  • Çalışma Modu Seçimi
  • Otomatik Yağlama Ünitesi
  • Sahada değiştirilebilen Burç sistemi
  • Hibrit Dartbe Teknolojisi
  • VibroSilenced Plus özelliği
  • Gelişmiş Kontrol Teknolojisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top