LIEBHERR X-POWER YÜKLEYİCİ

DÜNYANIN EN BÜYÜK İŞ MAKİNESİ ÜRETİCİLERİNDEN BİRİ OLAN LİEBHERR,  566 X-POWER LASTİKLİ YÜKLEYİCİSİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR. GÜÇLÜ PERFORMANSI, TAŞIMA KAPASİTESİ, VE KONFORUYLA VERİMLİLİĞİ ARTTIRAN LİEBHERR 566 X-POWER, DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ SAYESİNDE BÜYÜK AVANTAJ SAĞLIYOR

GÜÇLÜ VE VERİMLİ SÜRÜŞ KONSEPTİ

Liebherr X-Power sürüş sistemi ile birlikte hidrostatik ve mekanik tahrik bir araya getirilmiş. Bu iki farklı tahrik sistemi arasındaki etkileşim, uygulama alanına göre otomatik olarak ayarlanıyor. Sonuç olarak, X-Power, malzeme yükleme ve taşıma esnasında optimum düzeyde verimlilik sunabiliyor. Aynı zamanda uzun mesafeleri de kapsayacak şekilde tüm yükleme döngüleri boyunca maksimum hızlanma ve performans sağlayabiliyor.

X-POWER ŞANZIMAN

Liebherr X-Power aktarma organları, tüm hız aralıklarındaki ivmelenmenin – vites geçişleri fark edilemeyecek ve çekiş gücünde kesinti olmayacak şekilde – sürekli düzenlenmesini sağlıyor. Bu şekildeki güçlü çalışma ve yüksek sürüş konforu sayesinde verimlilik arttırılıyor.

YÜKSEK TAŞIMA KAPASİTESİ

Makinenin arka tarafında bulunan komponentlerin mükemmel montaj konumlandırılması sayesinde gereksiz denge ağırlığından kaçınılabiliyor. İdeal denge ağırlığı sayesinde yüksek devrilme yüklerine ve daha fazla taşıma kapasitesine ulaşıyor. Liebherr X-Power sürüş sistemi ile makine çabuk ivmelenip yüksek hızlara çıkabiliyor. Ayrıca düz zeminlerde olduğu gibi eğimli zeminlerde de zaman tasarrufu sağlanıyor. Dolayısıyla bu sayede verimlilik önemli ölçüde artıyor.

DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ

Liebherr X-Power aktarma organları, Liebherr Güç Verimliliği (LPE, Liebherr-Power-Efficiency) ile birlikte yakıt tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlıyor. Bu sayede işletme maliyetlerinde büyük bir düşüş ve önemli ölçüde karlılık artışı sağlanıyor.

DÜŞÜK FREN AŞINMASI

Liebherr X-Power aktarma organları otomatik olarak frenleme yapıyor. Servis freni sadece destek görevi görmekte ve bu nedenle neredeyse hiç aşınmaya maruz kalmıyor.

MİNİMUM LASTİK AŞINMASI

Çekiş sisteminin sürekli kontrolü ile birlikte otomatik kendinden kilitli diferansiyel sayesinde lastiklerin patinaj yapması önleniyor. Bu sayede verimlilik arttırılıp, lastik aşınması %25’e kadar azaltılıyor.

OPERATÖR KONFORU

Maksmum konfor için yeniden geliştirilmiş kabin tasarımı rahat ve verimli bir çalışma için imkan sağlıyor. Kabin deki ferah camlar olağanüstü all-round bakış açısı sağlıyor.

Bu bir advertorial çalışmadır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top