HİDROMEK LASTİKLİ YÜKLEYİCİLER İLE AZ YAKITLA ÇOK İŞ AVANTAJI

YENİ HMK 635 WL İLE KAZANCINIZ ÇOK OLACAK!

HMK 635 WL; sağladığı yüksek performans, çok yönlü kullanım, operatör konforu ve güvenliği gibi özellikleri ile kullanıcı beklentilerini tam anlamıyla karşılar. HMK 635 WL lastikli yükleyici sıklıkla kullanıldığı taş ocağı işletmelerinde, beton santrallerinde endüstriyel uygulamalarda, kamu hizmetlerinde ve farklı ataşman kullanım imkanı ile birçok alanda üretken ve verimli çalışma olanağı sunar. Zorlu çalışma sahalarında ağır hizmet tipi yükleyici HMK 635 WL, yüksek koparma gücü ve mükemmel kontrol kabiliyeti sağlar.

YAKIT TASARRUFU

HMK 635 WL, yüksek motor gücü ile daha az enerji harcanarak istenile güçte çalışılmasına imkan verir. Düşük devirlerde dahi sağladığı yüksek tork sayesinde her koşulda yakıttan tasarruf sağlar. HMK 635 WL’de kullanılan güç kontrollü pompa sayesinde yüke ilk girişlerde ve güce ihtiyaç duyulan zamanlarda pompanın basıncını düşürmeden, düşük devirlerde dahi koparma daha kolay sağlanır. Birbiri ile uyumlu dizel motor ve şanzıman tüm çalışma şartlarında yüksek performans sunar.

HIZLI ÇEVRİM DÖNGÜSÜ

HMK 635 WL yüksek boşaltma yüksekliği ve optimum yaklaşma mesafesiyle çevrim sürelerini kısaltarak üretkenliği arttırır. Yürüyüş gerektiren işlerde seri hareket kabiliyeti ile işleri hızlandırır. HMK 635 WL 40°lik belden kırma açısı sayesinde dar alanlarda çalışırken yüksek manevra kabiliyeti ile kolay kullanım sağlar, işlerin kısa zamanda tamamlamasına olanak sağlar.

AĞIR HİZMET TİPİ YAPIYA SAHİP HMK 635 WL; GÜÇLÜ, DAYANIKLI, DENGELİ

HİDROMEK’in modern üretim tesislerinde ileri teknoloji ile üretilen ve hassas kalite kontrol aşamalarından geçen ağır hizmet tipi konstrüksiyonu ile HMK 635 WL mükmmel dayanaklılığa sahiptir. Standart olarak sunulan ağır hizmet tipi aksları ve şanzımanı yüksek dayanmlı ve uzun ömürlüdür.

HMK 640 WL İLE YÜKSEK VERİM, DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ!

26.3 ton çalışma ağırlığına, 4,2 m³ kova kapasitesine sahip HMK 640 WL, 324 HP güç ve 1600 Nm tork sağlayan güçlü motoru ile çevrim sürelerini kısaltarak kullanıcısına düşük yakıt tüketimi ile kısa sürede yüksek yükleme olanağı sağlar. HMK 640 WL; 40° belden kırma açısıyla yüksek manevra kabiliyeti ve 4.35m kepçe pimi yüksekliği sayesinde ise kolay yükleme avantajı sunar. Zorlu çalışma koşulları düşünülerek kullanılan aksı ve komponentleri ile HMK 640 WL uzun yıllar dayanıklılık ve verimlilik sağlar. Maden ve taş ocağı işletmelerinde, beton santralleri ve endüstriyel uygulamalarda sıklıkla tercih edilen HMK 640 WL Reddot Award, German Design ve Automotive Brand Contest gibi uluslararası tasarım ödüllerini kazanmıştır. ROPS/FOPS sertifikalarına sahip, ergonomik operatör kabini sayesinde konfor ve yüksek güvenlik ile çalışma imkanı sağlar.

Bu bir advertorial çalışmadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top