Vinçmak, ‘iş makinesi kazalarına engel oluyor

Ürettiği ve temsilciliğini üstlendiği markaların ürünleriyle iş makinesi ve forkliftlerde meydana gelen kazaların engellenmesini sağlayan Vinçmak Makina, müşteri isteklerine cevap verebilmek için mühendislik & mümessillik firması olarak önemli işlere imza atıyor

Vinç bakım, onarım ve yedek parça tedariği alanında faaliyetlerine başlayan Vinçmak Makina, artan talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda iş ağını genişleterek, tecrübeli ve güçlü ortaklarıyla iş makineleri ve forklift alanında kazaların önüne geçmek için önemli çalışmalar yürütüyor.

Tecrübeli ve güçlü iş ortakları

Vinçmak Makina olarak 1996’da çıktığımız bu yolda hiç ara vermeden kendimizi müşteri isteklerine göre geliştirdik” ifadelerini kullanan Genel Müdürü İsmail Aydınoğlu, şu anda müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için mühendislik & mümessillik firması olarak çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Öncelikle sektördeki iş makinelerinde güvenliği sağlayan donanımların tedarikinin pek kolay olmadığını, sektörün bu konuda çok eksik olduğuna dikkat çeken Aydınoğlu, birinci önceliklerinin sektördeki ihtiyaçların giderilmesi ve kazaların engellenmesi olduğuna değinerek, bu konuda ne yapılması gerekiyorsa her zaman yapmaya hazır olduklarını dile getirdi. Genel Müdür Aydınoğlu, “2003’te Moment Kontrol Sistemi (Kantar sistemleri) üreticisi firması olan ve dünyanın en büyük iş makineleri imalatçılarına Grove, Terex, Sennobogen gibi firmalara ürün veren Alman WIKA(Hirschmann, Pat.Kuger) Mobile Control firması ile yetkili mümessillik ve servis anlaşması imzalayarak sadece Türkiye’de değil Gürcistan, Azerbaycan ve diğer Türki Cumhuriyetlerde her türlü iş makinelerinde iş güvenliğini ve emniyeti sağlayıcı sistemlerin tek yetkili mümessili olduk. Bunun yanında ihtiyaçlara birinci elden cevap verebilmek için İtalya’dan OUTSET, Çin’den Lintech, Almanya’dan FSG ve İspanya’dan IED Electronics firmalarıyla da iş ortaklığı anlaşmaları yaptık. Bununla beraber ülkemize özel ihtiyaçlar içinde kendi çözümlerimizi de üretebildiğimiz, programlayabildiğimiz ve yazılımını yapabildiğimiz sistemlerle her türlü iş makinesine, öncelikle vinçlere, loaderlere ve forkliftlere kaza engelleyici güçlü sistemler ürettik.”

Hizmete hazır donanımlı bir ekip

Siz hayal edin biz yapalım” sloganını ilke edindiklerini ve bu doğrultuda hizmet verdiklerini aktaran Genel Müdür Aydınoğlu, “Sayısız müşteri memnuniyeti ve iş güvenliği sağlanan makinelerin yanında, müşterilerin isteklerine özel çözümler üretebilmek için çalışan yazılım ve Ar – Ge grubumuz 2017’den bu yana TÜBİTAK projelerine yer almıştır. Bünyemizde bulunan mekatronik, makine ve elektrik/elektronik mühendislerimizle çözümlerimizi dışa bağımlı kalmadan, kendi içimizde oluşturabilmekteyiz. Mühendislik ve Mümessillik firması olarak sınıflandırılan firmamız, müşterilerimizin karşılaştığı problem ve sorunlara dünyaya entegre olmuş son teknolojik gelişmeler ışığında, alternatif bakış açılarıyla çözüm sunmak için hizmete hazırdır. Siz hayal edin biz yapalım sloganını kendine ilke olarak belirlemiş olan firmamız geriye dönüp baktığında sadece verdiğimiz hizmetten mutlu ve hiçbir sıkıntı yaşamamış müşteriler görmektedir” şeklinde konuştu.

Kalite standartlarını yükseltiyoruz”

Genel Müdür İsmail Aydınoğlu, “Öncelikle her sattığımız ürün için TSE onaylı Hizmet Yeterlilik belgelerimizi aldık ve üst düzey standartlarda çalışıyoruz. Bununla beraber Her gün yeni bir gelişmeye merhaba diyen kalite standartlarının gerisinde kalmıyor hatta geliştiriyoruz. İş güvenliğinin ve verimin önem arz ettiği bu günlerde müşterilerimizin isteklerini fazlasıyla karşılamaktan gurur duyuyoruz. Vinçlerde Forkliftlerde ve tüm iş makinalarında gerekli olan teknolojileri Alman kalite standartlarında değerli müşterilerimize sunuyoruz. En büyük avantajımız kuruluş aşamasından beri teknik iş makinaları servisi olan firmamızın, uygulama yaptığı makinaların onarımını ve iç yapısını çok iyi bilmesidir. Kuruluşumuzun ilk gününden beri takip ettiğimiz ilkelerimiz ve profesyonel donanımımız sayesinde müşterilerimizin hak ettiği ve son derece memnun kaldığı uygulamaları yüksek kalite standartları ile sunuyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top