Sandvik’ten yeni 800i serisi bağlantılı konik kırıcı

Sandvik 800i serisi bağlantılı konik kırıcı, üç yeni yüksek performanslı kırıcı içerecek şekilde genişletildi. Her kırıcı, standart olarak yeni Otomasyon ve Bağlantı Sistemi (ACS) ile birlikte geliyor.

Sandvik 800i’nin birinci sınıf konik kırıcı serisi, mekanik geliştirmeler, bağlantı, gelişmiş otomasyon ve performansı tahmin etmek, çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak ve sürdürülebilirlikte mümkün olan en düşük maliyetle en iyisini sunmak için yeniden yapılandırma olanakları sunuyor. Üç yeni model dahil, CH830i, CH840i ve CS840i; 800i kırıcı serisi, herhangi bir madencilik veya agrega uygulamasına güvenilir, akıllı kırma işlemi sağlamak için geliştirilmiş ve genişletilmiş. My Sandvik’e bağlı Sandvik 800i kırıcılar, yöneticilerin ve operatörlerin gerçeklere dayalı kararlar almalarını ve doğrudan iyileştirme alanlarını görmelerini, çalışma süresini ve kullanılabilirliği artırmalarını sağlıyor.

Akıllı otomasyon

800i bağlantılı kırıcı serisi, yeni nesil Otomasyon ve Bağlantı Sistemine (ACS) standart olarak sahip. Sistem kırıcı performansını sürekli olarak izliyor, optimize ediyor ve çalışma süresini ve güvenilirliği artırarak komple yağlama sistemini kontrol ediyor.

Her zamankinden daha güçlü

800i serisi, daha fazla güvenilirlik, daha yüksek kullanılabilirlik ve başarısızlık riskini minimize sunmak için sertleştirildi ve geliştirildi.

Bağlı konik kırıcılar

800i kırıcıların tümü yeni nesil ACS ile birlikte gelerek ve My Sandvik portalına bağlanıyor. Bu, yöneticilerin ve operatörlerin bilinçli kararlar vermek için ihtiyaç duydukları tüm hayati bilgilere erişmelerini ve yönetmelerini sağlıyor. Sandvik’e akıllı telefon, tablet veya bilgisayar kullanılarak erişilebiliyor.

Daha güvenli, daha sürdürülebilir kırma

Kaynaklanmış üst ve alt gövde astarları yerine cıvatalı, % 90 daha hızlı değişim sağlayan. Aşırı basınç (High Pressure Blower system) sistemi tozun dışarıda kalmasını sağlar ve standart off-line filtre sistemi yağ ömrünü 5 katına kadar uzatarak temiz tutar buda yedek parça sarfiyatını ciddi oranda azaltmaya olanak sağlar. Akıllı kırma sayesinde daha az enerji ve daha fazla çalışma süresinden daha fazla güç çıkışı 800i serisini daha güvenli ve daha sürdürülebilir bir seçenek haline getiriyor.

Hepsi yeni ya da yeni gibi

800i kırıcı serisi tamamen yeni bir kırıcı olarak satın alınabilir ya da mevcut bir kırıcıyı değiştirerek ve mevcut yardımcıları ve altyapıyı yeniden kullanan bir Sandvik REBORN çözümü seçebilirsiniz. Bu tak ve çalıştır kurulumu, tam bir kırıcı sistemine kıyasla % 40’a varan maliyet tasarrufu sunarken, kesintiyi en aza indirir ve verimliliği en üst seviyeye çıkarıyor.

Sandvik 365

Hizmet anlaşmalarımız, müşterilere daha güvenli operasyonlar, düşük işletme maliyetleri ve uzun hizmet ömrü sağlayarak, kırma tesislerinin yılda 365 gün tam potansiyelini ortaya çıkarabiliyor. Verimliliği minimum % 10 arttıyor.

Yeni, dijital teknolojiler, madenlerin ve taş ocaklarının çalışma şeklini değiştirecek. Sandvik, sektörü ileriye götürecek üretkenlik ve öngörücü bakım konusunda fikir edinmenin ilk önemli adımıdır. Müşterilerimize kârlılıklarını gerçekten değiştirecek bir hizmet sunmak harika.”

Sandvik Grubu

Sandvik, müşteri verimliliğini, karlılığını ve güvenliğini artıran ürün ve hizmetler sunan, yüksek teknoloji ürünü ve global bir mühendislik grubudur. bu alanlar;

-Metal kesimi için alet ve alet sistemleri

-Madencilik ve inşaat endüstrileri için ekipman ve aletler,

-Servis ve teknik çözümler

-Gelişmiş paslanmaz çelik ve özel alaşım ürünler

-Endüstriyel ısıtma sistemleri için ürünlerdir.

2018 yılında, Grubun devam eden operasyonlar içerisinde yaklaşık 42.000 çalışanı ve 160’dan fazla ülkede 9.5 milyar EURO satışı olmuştur.

Sandvik Madencilik ve Kaya Teknolojisi

Sandvik Madencilik ve Kaya Teknolojisi, Sandvik Grubu içinde faaliyet gösteren bir işletme alanıdır ve madencilik ve inşaat endüstrileri için ekipman ve aletler, servis ve teknik çözümler sunan dünya lideri bir tedarikçidir. Uygulama alanları arasında yüzey ve yeraltı delicileri, galeri açma makinaları, mobil veya sabit kırma ve eleme makinaları, yeraltı yükleyici ve kamyonları, tünel açma makinaları ve hidrolik kırıcılar yer almaktadır. 2018 yılında satışlara devam etmekte olan 15.000 çalışanı ile yaklaşık 4.3 milyar EURO olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top