MADENCİLİK VE İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN YENİ YÜZÜ: KAROC MAKİNA

KAROC MAKİNA, İŞ MAKİNELERİ SEKTÖRÜNDEKİ TECRÜBESİYLE TANINAN VE ÖNEMLİ FİRMALARIN FARKLI POZİSYONLARINDA BAŞARILI GÖREVLER ÜSTLENEN KADİR YÜRE TARAFINDAN KURULARAK, FAALİYETLERİNE BAŞLADI. EPIROC’UN PARTNERİ OLARAK SEKTÖRE GİRİŞ YAPAN FİRMA, EPIROC’UN MARBLE SERİSİ KIRICILARINDA TÜM TÜRKİYE’YE, EC SERİSİ KIRICILARDA MARMARA, EGE VE BATI AKDENİZ, KAYA DELİCİ SARF MALZEMELERİNDE İSE EGE VE BATI AKDENİZ BÖLGELERİ’NE HİZMET SUNUYOR.

Madencilik ve inşaat sektörüne ürün ve çözüm sunmak için yola çıkan Karoc Makina, Epiroc’un Marble serisinde tüm Türkiye, EC Serisinde Marmara, Ege ve Batı Akdeniz, Kaya delici sarf malzemelerde ise Ege ve Batı Akdeniz bayiliğini üstlendi. Sektörün tanınan ismi Kadir Yüre tarafından kurulan firma, kısa süre içerisinde İstanbul, İzmir ve Afyon’daki yapılanmasını da tamamlayarak, müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Karoc Makina Kurucusu – Kadir YÜRE

MERMERE ÖZEL PARTNERLİK

Karoc Makina’nın madencilik ve inşaat sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulduğunu ifade eden Kadir Yüre, şu anda hidrolik kırıcılar ve kaya delici sarf malzemeleri olmak üzere iki ana ürün grubunda faaliyetlerini yürüttüklerini söyledi. Türkiye’nin farklı bölgelerinde Epiroc’un çeşitli ürün gruplarının bayiliğini üstlendiklerini kaydeden Kadir Yüre, “Epiroc’un her bölgede farklı ürün gruplarına göre farklı bayilikleri bulunuyor. Karoc Makina olarak Epiroc’un Marble özel kırıcılarında tüm Türkiye’ye, EC serisi kırıcılarda Ege, Marmara ve Batı Akdeniz’e Kaya delici sarf malzemelerinde de Ege ve Batı Akdeniz’e hizmet sunacağız” ifadelerini kullandı.

3 İLDE OFİS VE DEPO

Epiroc partnerliğini üstlendikten sonra şirket içi yapılanmayla ilgili başarılı işlere imza attıklarına dikkat çeken Karoc Makina Kurucusu Kadir Yüre, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Karoc Makina olarak merkez ofisimiz İstanbul Ataşehir’de bulunuyor. Bunun dışında Afyon Organize Sanayi Bölgesi ve İzmir’de de depolarımız ve ofislerimiz mevcut. Sorumlu olduğumuz bölgelerin tümüne en kolay ulaşımı sağlamak için böyle bir yapılanmaya gittik. Türkiye’nin 3 yerinde ofislerimiz ve depolarımız yer alıyor.”

MÜŞTERİ İHTİYACINA GÖRE YATIRIM

Önümüzdeki günlerde Karoc Makina’nın yatırımlarına devam edeceğini belirten Yüre, “Büyük bir sektöre hizmet vermeye başladık. Emekleme ve yürüme dönemlerini kısa tutup koşma sürecine geçmeyi planlıyoruz. Arayı çok açmadan farklı ürünlerle portföyümüzü geliştirmeyi hedefliyoruz. Farklı markalarla partnerlik ilişkisi kurup maden ve inşaat sektörlerine hizmet vermeyi planlıyoruz. Ayrıca Karoc Makina olarak 2.el ve kiralama faaliyetlerimizi de geliştirmek istiyoruz. İşimizin doğası gereği hidrolik kırıcılarda ataşman tarafında 2.el işleri yapıyoruz. Bunun yanı sıra delici ve kompresörlerde 2.el ve kiralama hizmetlerine açığız” dedi.

HER MARKAYA YEDEK PARÇA TEMİNİ

Her marka hidrolik kırıcıya yedek parça temini de yapabildiklerini söyleyen Yüre, “Epiroc dışındaki markaların yedek parça ihtiyaçlarına da cevap verebiliyoruz. Sektörde uzun süre tecrübe edindiğim için yedek parçada müşterilerin marka bağlılığı olmayabiliyor. Dolayısıyla biz de tüm markalara Karoc olarak yedek parça desteği de sunuyoruz” dedi.

“EPİROC SEKTÖRÜNDDE LİDER BİR MARKA”

Epiroc partnerliğiyle ilgili de açıklamalarda bulunan Kadir Yüre, Epiroc’un kültürüne, dinamiklerine ve ürün gruplarına aşina olduğunu söyledi. Yüre, “Epiroc’un kurumsal yapısında, satış ve satış sonrası hizmetlerinde tecrübeliyim. Epiroc sektörde lider bir marka ve premium ürünleri bulunuyor. Müşterilerine ticari kaygıdan öte çözüm ortağı olarak yaklaşıyor. Firma olarak yüksek performanslı ürünleri ve sunduğu özel çözümler ile müşterilerine hizmet verirken, sorun yaşayan müşterilerinin ise her zaman yanında yer alıyor. Biz de Karoc Makina olarak müşterilerimizin performans, dayanıklılık ve uzun ömür beklentilerini karşılayan ürünlerin temsilciliğini üstlendiğimiz için mutluyuz” ifadelerini kullandı.

Bu bir advertorial çalışmasıdır

www.karoc.com.tr

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top