Epiroc, yüksek kapasiteli Minetruck’ın yeni MT65 S modelini tanıttı

Epiroc’un büyük yer altı maden faaliyetleri için kullandığı yüksek kapasiteli 65 tonluk maden kamyonu Minetruck’ın yeni modelini tanıttı.

Epiroc’un büyük yer altı operasyonları için en yüksek kapasiteli, 65 tonluk maden kamyonu olan Minetruck MT65 S kısa süre önce yeni bir güncelleme aldı. Epiroc, müşterilerin artık önceki modele kıyasla %18’e varan oranda gelişmiş üretkenliğin keyfini sürebileceğini söylüyor. Maden kamyonu, yeni güncellemeler sayesinde güvenilirliği artırdı ve en yüksek güvenlik standartlarını sağlayarak yer altı operasyonlarında gerçek bir güç merkezi haline geldi.

Güncellenmiş hız teknolojisi
Yeni Minetruck MT65 S’nin öne çıkan önemli özelliklerinden biri güncellenmiş hızdır. Bu, optimize edilmiş aktarma organları ve makinenin koşullara bağlı olarak belirli bir hızı önermesine ve tutmasına olanak tanıyan yeni yazılım özelliği sayesinde, rampa yukarı çıkarken %10’a ve yokuş aşağı giderken %18’e kadar artırıldı. Sonuç olarak, müşteriler üretkenlik düzeylerinde %18’lik bir artışın keyfini çıkarabilirler.

Düşük maliyet, uzun ömür
Yeni güncellemede güvenilirlik konusuna da değinildi. Makinenin ana bileşenlerinden birkaçı, daha korumalı bir bileşen konumunun yanı sıra daha uzun bir ömre sahip. Bu, müşterilere daha düşük kullanım ömrü maliyeti ve Minetruck MT65 S’nin daha fazla kullanılabilirliği sağlar.

Epiroc’un Yeraltı bölümünde Minetruck Global Portföy Yöneticisi olan Martin Wallman, “Müşterilere akıllı ve etkili malzeme taşıma çözümleri sunan yeni ve güncellenmiş Minetruck MT65 S ile madenciliğin sınırlarını daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top