Borusan Cat, sektöre yönelik ürün ve çözümleriyle İzmir Marble 2022 Fuarı’nda

Borusan Cat, 30 Mart-2 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek İzmir Marble 2022 Fuarı hazırlıklarını tamamladı. AA.304 numaralı stant alanında ziyaretçilerini ağırlayacak olan Borusan Cat, doğal taş sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan İzmir Marble Fuarı’nı sektör oyuncularıyla buluşmak için oldukça önemsiyor.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” anlayışı ile Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da faaliyetlerini yürüten Borusan Cat, iş makinesi pazarında çok ses getiren Cat 980 lastikli yükleyicisini ve Cat 336 paletli ekskavatörü stant alanında sergileyecek. Ziyaretçiler, yeni nesil modellerin getirdiği avantajları ve teknolojileri uzman danışmanlarla beraber deneyimleyerek Borusan Cat Exchange-B’Daha’yı ve iş makinelerine yeni ömür kazandıran revizyon merkezlerinde yenilenen komponentleri, fuar alanında yakından tanıma fırsatı bulacak.

Revizyon merkezlerinde yenilenmiş Cat 980H motor ve Cat 349D/D2 hidrolik pompa da stantta sergilenecek. Sunduğu hizmet ve çözümleriyle NFT’lerini üreten sektörün ilk şirketi olan firma, fuar katılımcılarının birçoğunun Metaverse evrenine Borusan Cat ile birlikte adım atacağını öngörüyor. Ayrıca sektörde fark yaratan uygulamalardan biri olan Boom 360 da ziyaretçilere sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top