MERMERİN YÜKÜ HYUNDAI HL 780-9 MARBLE’NİN SIRTINDA

HASEL İŞ MAKİNALARI GÜVENCESİYLE TÜRKİYE PAZARINDA YERİNİ SAĞLAMLAŞTIRMAYA DEVAM EDEN HYUNDAI; MADEN SAHALARINA ÖZEL GELİŞTİRDİĞİ HL 780 – 9 MARB LE LASTİKLİ YÜKLEYİCİSİ VE HYUNDAI 480 LC PALETLİ EKSVATÖRÜ İLE SAHALARIN TOZUNU ATTIRIYOR.

İş makinesi sektörünün en önemli oyuncularından biri olan Hyundai, maden sektörüne yönelik geliştirdiği Hyundai HL 780-9 MARBLE lastikli yükleyicisi ve Hyundai 480 LC paletli ekskavatörü ile büyük ilgi görüyor. Yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken makineler, geliştirilmiş renkli ekran, geri dönüş kamerası ve HI-MATE GPS uydu teknolojisi ile kullanıcılardan tam not alıyor.

HL 780 – 9 MARBLE LASTİKLİ YÜKLEYİCİ

Düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans özellikleri ile ön plana çıkran HL 780 – 9 MARBLE lastikli yükleyici, değişken debili piston tip pompa ve ana control valfi, yeni yüke duyarlı hidrolik sistemi ile verimini arttırırken enerji kaybını minimuma indiriyor. Hidrolik olarak kilitlenen, yeni ZF ağır hizmet tipi ön ve arka akslar yüksek dayanıklılık ve daha kısa fren mesafesi sağlıyor. Maksimum soğutma kapasitesi için harici aks soğutma sistemi standart olarak sunuluyor.

Quick coupler tesisatlı kısa bom ile dönüş yarıçapını azaltırken, daha fazla kaldırma kapasitesi ve devrilme yükü sağlıyor. Geliştirilmiş hata bulma ve görüntüleme özelliğine sahip 5.7” geniş ekran LCD gösterge ile operatöre makineyi hızlı bir şekilde kontrol etme imkanı sağlarken, otomatik olarak çalışan geri görüş kamerası daha yüksek güvenlik ve konfor sunuyor.

480 LC – 9 PALETLİ EKSKAVATÖR

CAPO Sistemi ile maksimum performans minimum yakıt tüketimi sunan 480 LC – 9 paletli ekskavatör, CAPO (Computer Aided Power Optimization= Bilgisayar destekli güç optimasyonu ) Sistemi motor ve pompa gücünü olabilecek en iyi düzeyde ayarlayabiliyor. Böylece çoklu mod seçimleri uygulanarak yüksek performans korunurken yakıt tüketimi azalıyor. Otomatik bom dönüş önceliği; makinenin bom ve dönüş hareketleri için ideal hidrolik akış dengesini kendiliğinden ve sürekli gören 480 LC – 9, bu sayede seri yükleme yapabiliyor.

HI-MATE TEKNOLOJİSİ

Hyundai tarafından geliştirilen HI-MATE GPS uydu teknolojisi sayesinde makinenin yerini, yakıt değerlerini, arıza uyarılarını hem bilgisayarınızda hem de cep telefonunuzdaki uygulama ile görülebiliyor. Böylece firmalarından filo yönetimi de daha kolay hale geliyor.

480 LC – 9 PALETLİ EKSKAVATÖR TEKNİK ÖZELLİKLER

ÇALIŞMA AĞIRLIĞI: 48.000 – 50.000 kg

MOTOR: Cummins QSM 11

MOTOR GÜCÜ: 362 HP

STANDART KOVA: 2,8 m3

HL 780 – 9 MARBLE LASTİKLİ YÜKLEYİCİ TEKNİK ÖZELLİKLER

ÇALIŞMA AĞIRLIĞI: 33.400 kg

MOTOR: Cummins QSM 11

MOTOR GÜCÜ: 348 HP

STANDART KOVA: 4,8 m3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top