KOMATSU MOBİL SERVİS HİZMETİNİ GENİŞLETTİ

İŞ VE MADEN MAKİNALARI ÜRETİMİNDE DÜNYANIN LİDER MARKASI KOMATSU, MÜŞTERİLERİNE KALİTELİ VE HIZLI DESTEK VERMEK AMACIYLA KURDUĞU MOBİL SERVİS HİZMETİNİ 145 ARAÇLIK FİLOSU VE UZMAN KADROSU İLE TÜM TÜRKİYE GENELİNDE GENİŞLETTİ.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Komatsu, müşterilerine en yakın noktada destek olabilmek, servis sürelerini kısaltarak makinalarının iş kayıplarını ve aynı zamanda işletme maliyetlerini en aza indirmek amacıyla hizmet veren Komatsu Mobil Servis ekiplerini genişleterek sahalarda da Komatsu iş makinalarının yanında. Türkiye genelinde 30 yetkili servise sahip Komatsu, sahada toplam 145 mobil servis aracı ve uzman kadrosu ile Komatsu marka makinalara çalışma sahalarında hizmet veriyor.

İş Makinası Satış Sonrası Hizmetler Ülke Müdürü İsmail Öner

İş Makinası Satış Sonrası Hizmetler Ülke Müdürü İsmail Öner: “Temsa İş Makinaları olarak her zaman müşterilerimizin çözüm ortağı olma anlayışıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda servis noktalarımızın, makinaların çalışma sahasına uzak kaldığı bölgelerde müşterilerimizin her zaman yanındayız. Genişlettiğimiz mobil servis hizmetimiz ile Türkiye’nin her yerindeyiz. Satış sonrası hizmetlerimizi daha da ileri taşımak için çalışmaya devam ediyoruz. Bunun için gerekli tüm teknolojik alt yapıya ve uzman ekiplere sahibiz” dedi.

Komatsu Mobil Servis Ekipleri, onları sahada desteklemek amacıyla kurulmuş olan Komatsu Müşteri Destek Merkezi ile entegre bir şekilde çalışıyor. Komatsu Müşteri Destek Merkezi Komcall Bakım Takip ve KOMTRAX Uydu Takip Sistemi verilerini kullanarak, servis zamanı gelen makineler için, müşteriler ile temasa geçiyor ve uygun mobil servis planlamalarını gerçekleştiriyor. Temsa İş Makinaları merkezi takip hizmeti sayesinde, iş makinalarının periyodik bakımlarının operatörlerin dikkatinden kaçma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Komatsu Mobil Servis ekipleri 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde servis programları yapabiliyor.

Müşteri Destek Merkezi’nin oluşturduğu iş planına göre, mobil servisler hazırlık yaparak randevulu bir şekilde iş makinasına yerinde müdahale ediyor. Tüm ihtiyaçlar, müşteri destek merkezinden planlanarak temin ediliyor ve bu sayede makine sahiplerinin yedek parça stoğu tutmalarına gerek kalmıyor. Teknisyenler tabletleri vasıtasıyla, yedek parça katalog ve tamir bakım kitaplarına çalıştıkları her sahada çevrimiçi olarak ulaşabiliyor. Mobil ekipler, Komatsu marka tüm iş makinaları modellerine hizmet verebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top