ASCENDUM gücü ve güvencesi, Komatek 2024 Fuarı’na damga vurdu

ASCENDUM Makina, iş makineleri sektörünün buluşma noktası olan KOMATEK 17. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı’nda 3 markasıyla birden boy gösterdi. Sektör temsilcilerini bir araya getiren KOMATEK 2024 Fuarı, bu yıl 29 Mayıs – 1 Haziran tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlendi. Fuarın önemli katılımcılarından ASCENDUM Makina ise SDLG, SANY ve DEUTZ markalarına özel tasarladığı stantları ve düzenlediği lansmanlarla ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.

“Komatek 2024’te ASCENDUM gücü ve güvencesi konuşuldu”

Bu yıl 65. yaşını kutlayan, her sene müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek daha iyi çözümler geliştiren ve satış sonrası hizmetlerde liderliği elden bırakmayan ASCENDUM Makina, Komatek 2024 Fuarı’nda sektördeki oyun kurucu konumunu bir kez daha kanıtladı. Fuara SDLG, SANY ve DEUTZ markalarıyla katılmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen ASCENDUM Makina CEO’su Tolga Polat, her markanın kendi alanında öncü olduğunu ve tüm markaların yenilikçi çözümlerini ziyaretçilerle buluşturdukları için çok mutlu olduklarını vurguladı: “ASCENDUM Makina olarak her geçen yıl sektördeki yerimizi sağlamlaştırmaya devam ediyoruz. Özellikle bu sene 65. yılımızı kutlamanın heyecanını yaşarken, Komatek 2024 Fuarı’na katıldığımız SDLG, SANY ve DEUTZ markalarıyla beraber hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada gücümüzü ve güvenilirliğimizi bir kez daha kanıtlıyoruz. Fuar boyunca gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ile Komatek 2024’te ASCENDUM gücü ve güvencesi konuşuldu diyebilirim.”

SDLG standı ziyaretçilerin ilgisini topladı

Sektördeki liderliğini istikrarlı biçimde sürdüren ASCENDUM Makina, müşterileriyle arasında kurduğu uzun yıllara dayanan bu sağlam bağı Komatek 2024 Fuarı’nda da hissettirdi. Fuarın en kalabalık stantlarından biri olan SDLG standında, lastikli yükleyici modellerinden L958H, L948H, L938H, L918H sergilendi. Ekskavatör modelleri arasında ise E6215H paletli ekskavatörün yanı sıra ER620H ve ER626H kompakt ekskavatörler de yerini aldı.

Tolga POLAT – ASCENDUM Makina CEO’su & Shi DONG – SDLG International Genel Müdür Yardımcısı

En önemli gelişmelerden biri ise ASCENDUM Makina CEO’su Tolga Polat ve SDLG International Genel Müdür Yardımcısı Shi Dong’un katılımıyla gerçekleştirilen imza töreniyle ASCENDUM Makina ile SLDG arasındaki iş birliğinin tazelenmesi oldu. “ASCENDUM Makina’nın satış sonrasındaki gücü ile SDLG’nin ürün teknolojisi ve kalitesi birleştiğinde sektördeki öncü konumumuz yeni başarılarla taçlanmaya devam edecek” diyen Polat, SDLG’nin tüm ürün gamını Türkiye’de ASCENDUM çatısı altında pazara sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

SANY ve DEUTZ ile yeni başarı hikayeleri

Açık alanda yer alan SANY standı ise sergilenen iki dev makine ile adeta göz kamaştırdı. KOMATEK 2024 Fuarı’nda mobil liman ekipmanlarının lansmanını da yapan SANY, SRSC45G5 model konteyner elleçleme makinesini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Liman ekipmanlarının yanı sıra SR400M model fore kazık da SANY standında sergilenen ürünler arasında yer aldı. Fuar boyunca ziyaretçilerinin ve iş ortaklarının gösterdiği ilgiden oldukça memnun olduklarını belirten Polat, “SANY liman ekipmanlarıyla birlikte yeni bir müşteri kitlesine hitap etme şansı yakaladık. Bu yenilik, ileriye doğru daha sağlam adımlar atmamızı sağlayacak önemli bir gelişme” dedi.

Komatek 2024 fuarının dikkat çeken bir diğer markası ise ASCENDUM gücü ve güvencesiyle Türkiye pazarında yerini alan DEUTZ oldu. DEUTZ’un motor teknolojilerindeki liderliğinin tartışılmaz olduğunun altını çizen Polat, devrim yaratan DEUTZ gücünün ASCENDUM Makina güvencesiyle buluşmasının, oyunun kurallarını baştan yazacakları bir sürecin de temeli olduğunu belirtti.

“Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini her zaman ön planda tuttuk”

Komatek 2024 bu yıl ASCENDUM Makina için sadece bir fuar değil, aynı zamanda başarılarla dolu 65 yılın kutladığı özel bir anı oldu. ASCENDUM Makina’nın sektörde lider olmasının altında bilgi ve tecrübenin yattığını söyleyen Polat, “65 yıllık hikayemize baktığımızda, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini her zaman ön planda tuttuk. Bu süreçte kazandığımız birikimle, sektördeki liderliğimizi pekiştiriyoruz. Yenilikçi çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun yanıtları vermeye devam ediyor, bizden hep daha fazlasını beklemelerini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

ASCENDUM Makina, fuar alanını dijitale platformlara da taşıdı

Komatek 2024 coşkusu sadece fuar alanında da yaşanmadı. Aynı zamanda ASCENDUM Makina sosyal medya hesapları üzerinden dijitale de taşındı. SDLG, SANY ve DEUTZ stantlarında yaşanan tüm gelişmeler, makinelere ve çözümlere dair merak edilenler ve iş ortaklarının görüşleri, dijital platformlar aracılığıyla çok daha geniş kitlelere de yayıldı. Bu yıl 17. kez kapılarını açan ve 48 bin ziyaretçi ağırlayan Komatek 2024 Fuarı’nın tartışmasız ilgi odağı ASCENDUM Makina oldu. SDLG, SANY ve DEUTZ stantlarında ASCENDUM gücü ve güvencesini bir kez daha kanıtlayan ASCENDUM Makina, geleceğe dönük stratejisi ve tam çözüm ortağı yaklaşımı ile büyük beğeni toplarken, Komatek 2024’e de damgasını vurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top