TSM Global 10. yılını Komatek 2024’te kutladı

İş makinesi sektöründe temsil ettiği markalar ile dikkat çeken TSM Global, tüm ürün ailesiyle Komatek 2024’te yerini aldı. Sergiledikleri ürünler ile fuarda geniş bir ziyaretçi kitlesine ulaştıklarını belirten TSM Global İş Makinaları Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Faruk Sirek, “Dört gün boyunca ekip olarak maksimum çaba ile her müşterimizin ihtiyacını karşılamaya önem gösterdik. Fuarın 3. günü, 10. yıl fuar kokteylimizi müşterilerimiz, bayilerimiz ve iş ortaklarımızın geniş katılımıyla gerçekleştirdik. 10. yılımızda yeni yatırım planlarımızı hayata geçirerek müşterilerimize ve sektöre sunduğumuz hizmet kalitemizi çok daha üst seviyelere çıkaracağız” dedi.

Güncel ürün ailesi ve müşteri memnuniyetini destekleyen hizmet çözümleriyle fuarda dikkat çeken TSM Global, 10. yılını, misafirleri ve fuar ziyaretçileriyle birlikte Komatek 2024’teki stant alanında kutladı. Komatek 2024’te geniş ürün ailesini ziyaretçiler ile buluşturduklarını ifade eden TSM Global İş Makinaları Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Faruk Sirek, “Fuarda, iş makineleri ürün grubumuzdan Sumitomo ekskavatörlerimizi, Yanmar mini ürün ailesini, Ammann silindirlerimizi, Terex RT arazi tip vinç, Astra ağır hizmet tipi kamyon ve Finlay mobil kırma-eleme ürünlerimizi sergiledik. İstif makineleri tarafında ise Hyster ve Yale forkliftler, Fuchs özel elleçleme makineleri ve Hyster konteyner makinemizi ziyaretçilerimiz ile buluşturduk. Tüm bu ürün gruplarına ek olarak satış sonrası tarafında MTG tırnak-aşınma plakalarını, Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğumuz VemaTrack alt takımlarını ve Sumoil madeni yağ markamızı da fuar süresince müşterilerimiz ile buluşturduk” ifadelerini kullandı.

 

Faruk SİREK – TSM Global İş Makinaları Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü

“Ekip olarak her müşterimizin ihtiyacını karşılamaya önem gösterdik”

Fuar süresince sergiledikleri tüm ürün gruplarına yoğun ilgi gösterildiğini söyleyen Faruk Sirek, yakın zamanda pazara sundukları Astra ağır hizmet kamyonun, Terex RT arazi tip vincin, Finlay mobil kırma-eleme tesisinin ön plana çıktığını belirtti. Tüm ürün ailesine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını ifade eden Sirek, “Dört gün boyunca ekip olarak maksimum çaba ile her müşterimizin ihtiyacını karşılamaya önem gösterdik. Yeni markalarımızla beraber bize gösterilen ilginin arttığını görmekte ayrıca bizi oldukça memnun etti. Ayrıca açık ve kapalı alanda iki farklı alanda yer almamız ve geniş bir ürün ailesine sahip olmamız nedeniyle farklı müşteri profillerini fuar süresince ağırlama imkanına eriştik. Türkiye’nin dört bir yanından binlerce müşterilerimiz fuarda standımızı ziyaret etti. Bu doğrultuda fuar bizim için yoğun ama oldukça verimli bir şekilde tamamlandı” sözlerini kaydetti.

 

10. yılda yeni yatırım planları hayata geçiyor

Türkiye iş makinesi sektörüne sunduğu hizmetler ve temsil ettiği markalar ile önemli katkılar veren TSM Global, 10. yılını Komatek 2024’te düzenlediği kokteyl ile kutladı. Açıklamalarını 10. yıl kutlamaları hakkında sürdüren Faruk Sirek: “Fuarın 3. günü, 10. yıl fuar kokteylimizi müşterilerimiz, bayilerimiz ve iş ortaklarımızın geniş katılımıyla gerçekleştirdik. Ülkemizin her noktasından gelen misafirlerimizle beraber, bu etkinliği düzenliyor olmak onur vericiydi. Fuar sonrası bize ulaşan yorumlardan da 10. yıl kutlamalarımızın oldukça fazla ses getirdiğini anlıyoruz. 10. yılımızda yeni yatırım planlarımızı hayata geçirerek müşterilerimize ve sektöre sunduğumuz hizmet kalitemizi çok daha üst seviyelere çıkaracağız. Özellikle İstanbul’da tamamlayacağımız ‘Genel Müdürlük’ binası ve Ankara’da kısa süre içerisinde yapmayı planladığımız ‘Bölge Müdürlüğü’ binamız, sektöre yeni bir soluk getirecektir.”

“Fuarın yoğun bir ilgiyle tamamlanmış olmasından oldukça mutluyuz”

Komatek 2024’ün İstanbul’da düzenlenmesinin konaklama ve ulaşım olanakları bakımından avantaj sağladığını ifade eden Sirek, “Fuarın yapıldığı İstanbul Fuar Merkezi, şehir merkezinden çok uzakta sayılmıyor. Böylece fuar alanına ulaşım konusunda herhangi bir zorluk yaşanmıyor. Fakat hem bizim hem de diğer katılımcıların fuar kurulum sürecindeki kısıtlı zamandan biraz zorlandığını düşünüyorum. Yine de fuarın yoğun bir ilgiyle tamamlanmış olmasından oldukça mutluyuz” dedi.

 

TSM Global, yurt içi ve yurt dışı misafirleriyle fuarı tamamladı

TSM Global, Komatek 2024 özelinde Türkiye genelinden fuarı ziyaret eden müşterilerini stant alanında ağırladı. Sadece ziyaretçilerin değil, iş ortaklarının da fuar alanında yanlarında olduklarını vurgulayan Sirek, “Bayilerimiz ve distribütörü olduğumuz global markaların temsilcileri de fuar süresince standımızda bizleri desteklediler. Böylece ziyaretçilerimizi en iyi şekilde ağırladık. Bununla beraber yapılanmamızı tamamladığımız Doğu Avrupa bayilerimiz, bölge müşterilerimiz ile CIS ülke bayilerimizin de fuarda yer alması bizleri oldukça mutlu etti. Fuarın tüm katılımcılar için pozitif geçmiş olmasını umarak bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza en içten sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz” açıklamalarında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top