Hitachi, yeni nesil ürünleriyle CONEXPO-CON/AGG 2023’ü hareketlendirecek

Hitachi ekskavatörlerinin ve lastikli yükleyicilerinin iyileştirmeleri, verimliliği en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyor. Bu amaçla hareket eden marka, en yeni ekskavatörleri, lastikli yükleyicilerini ve daha birçok ürününü ziyaretçiler ile buluşturacak.

Hitachi, CONEXPO-CON/AGG 2023’te 27 makine sergileyecek. En yeni nesil Hitachi Dash-7 ekskavatörler ve lastikli yükleyiciler, işletme maliyetlerini düşürürken performansı ve güvenilirliği optimize eden temel özelliklerde yapılan geliştirmelerle müşteri ihtiyaçlarını karşılıyor.

Üretkenlik artıyor

Hitachi, ekskavatörleri ve lastikli yükleyicilerdeki iyileştirmeler, işletmelerin verimliliği en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyor. Bu amaçla yeni nesil TRIAS III — ZX210-7, ZX245-7, ZX300-7, ZX345-7 ve ZX350-7 ekskavatörlerinin üretkenliğini ve verimliliğini artırmak için benzersiz bir üç pompa sistemine sahip. TRIAS III sistemi, üç hidrolik pompanın birlikte çalışmasına ve maksimum kova, stik ve bom verimliliği için yağ akışını yönlendirmesine olanak tanıyor.

Yeni ‘otomatik başlatma’ işlevi

Belirli lastikli yükleyiciler, ZW160-7 ve üstü lastikli yükleyicilerde geliştirilmiş otomatik başlatma işleviyle verimlilik kazanıyor. Bu teknolojiyle, yokuş tırmanırken daha fazla kontrol için motor devri otomatik olarak ayarlanabiliyor. Otomatik Güç Verme işlevi, lastikli yükleyici bir yokuşta yavaşlarken motor devrini artırarak daha iyi yakıt ekonomisi ve daha kısa seyahat süresi sağlıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top