SANDVİK, LH515i YERALTI YÜKLEYİCİSİNİ PİYASAYA SÜRDÜ

SANDVIK MADENCİLİK VE KAYA ÇÖZÜMLERİ, YERALTI SERİSİNİN EN YENİ ÜYESİ SANDVIK TORO LH515i YER ALTI YÜKLEYİCİSİNİ SUNMAYA HAZIRLANIYOR.

15 tonluk boyut sınıfındaki makine, mevcut LH514’ün yeni nesil versiyonu ve daha büyük bir kapasiteye sahip olmasına rağmen aynı ayak izi ile çalışacak şekilde tasarlandı.

Sandvik, “Toro ailesinin bu yeni üyesi, müşteri geri bildirimlerine dayalı tasarımı geliştirirken, selefinin tüm avantajlarından yararlanarak sıfırdan yeniden tasarlandı” dedi.

Özellikle, yükleyici sağlığını daha kolay izleme, daha kolay veri erişimi ve daha verimli sorun giderme için 12 inç dokunmatik renkli ekrana sahip tamamen yeni bir Sandvik akıllı kontrol sistemine sahip.

Sandvik’in AutoMine ve OptiMine sistemleriyle kullanım için optimize edildi. Hızlı ve verimli bakım sağlamak için yükleyici, servis noktalarına kolay erişim, servise yardımcı olmak için tasarlanmış bir bileşen düzeni ve kabin içindeki sistemlere mükemmel erişim sunuyor.

Toro LH515i, Volvo Penta’dan iki farklı motor konfigürasyonu ile sunuluyor: son teknoloji 265 kW Stage V dizel motor ve 256 kW Tier III motorlara sahip. Ayrıca, seçici katalitik indirgeme (SCR) egzoz gazı teknolojisi ve Stage V konfigürasyonlu yeni bir dizel partikül filtresi (DPF) ile donatıldı.

Sandvik, “Sera gazı ayak izini azaltmaya daha fazla yardımcı olmak için, motorların her iki versiyonu da EN 15940 standardını karşılayan parafinik dizel yakıtlarla tamamen uyumlu” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top