Vinç, istifleme, platform ve ağır nakliyat sektörünün ilk ve tek fuarı: "VİPP 2018"

21 Kasım 2017 Salı - 16:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Vinç, istifleme, platform ve ağır nakliyat sektörünün ilk ve tek fuarı: "VİPP 2018"
Vinç, istifleme, platform ve ağır nakliyat sektörünün ilk ve tek fuarı: "VİPP 2018"

İş ve inşaat makineleri sektöründeki öncü yayınlarıyla dikkatleri üzerine çeken Apa Yayıncılık ile Komatek Fuarlar'nın organizatörü SADA Uzmanlık Fuarları A.Ş, vinç, istifleme, platform ve ağır nakliyat sektörlerini bir araya getiriyor. 2 - 5 Mayıs 2018 tarihleri arasında birincisi yapılacak olan "VIPP 2018 Fuarı" İstanbul Tuzla’da Viaport Marina’da gerçekleşecek

Türkiye’nin en önemli fuarı olan Komatek Fuarları’nın organizatörü SADA Uzmanlık Fuarları A.Ş. ve Türkiye iş ve inşaat makineleri sektörünün en eski ve en köklü yayın kuruluşu APA Yayıncılık LTD. yepyeni bir işbirliğine adım attı. İki kuruluşun işbirliği ve organizasyon ortaklığı neticesinde Türkiye’nin ilk ve tek, vinç, ağır taşıma, platform, istifleme ve elleçleme makinalarını kapsayan ve 2 - 5 Mayıs 2018 tarihleri arasında birincisi yapılacak olan VIPP 2018 Fuarı İstanbul Tuzla’da Viaport Marina’da gerçekleşecek. Sektörlerinin önde gelen dernekleri PLATFORMDER, VİNÇDER ve AND’nin destekleri ile düzenlenen VİPP 2018, sadece istifleme kaldırma ve elleçleme sektörüne değil kiralama firmaları, müteahhitler, taşeronlar, liman işletmeleri, endüstriyel tesisler de dahil olmak üzere bir çok kullanıcıya hitap edecek.

Deniz manzaralı fuar alanı: Viaport Marina

Türkiye’nin vinç, istifleme, platform ve ağır nakliyat sektörlerine yönelik ilk ve tek fuarı olma özelliğini taşıyan "VIPP 2018" Fuarı, İstanbul’un yeni gözdesi Tuzla Viaport Marina’da gerçekleşecek. Fuar ulaşım açısından Ankara yönünden İstanbul’a gelirken hem E5 hem TEM Otoyolu’na çok yakın ve uygun bir konumda. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan fuar alanına ulaşmak için ise İstanbul’un yoğun trafiğine girmeye gerek kalmayacak. Viaport Marina deniz manzarasına sahip olan nadir fuar alanlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Toplam 25 bin m2 fuar alanı, ziyaretçiler ve katılımcılara ayrılmış farklı otopark alanları dışında tesis bir çok rekreasyonel imkanı da barındırıyor. Alışveriş merkezi, lokanta ve kafeler, luna park, sinemalar ve hatta bir akvaryum dahi barındırmakta olan Viaport Marina’yı her hafta onbinlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor.

2 – 5 Mayıs 2018 tarihini şimdiden not edin

2 Mayıs 2018 tarihinde başlayacak olan fuar, 4 gün boyunca açık kalacak ve 11.00 – 19.00 saatleri arasında açık kalarak ziyareçilerini ağırlayacak.

Fuarda şu ürün grupları yer alacak:

Vinç: Kule vinci, Paletli vinç, Mobil vinç, Araçüstü vinç, Gantry vinç, Liman vinci, Endüstriyel vinç

İstifleme / elleçleme: Forklift, Reach trucks, Teletrucks, Sideloaders, Endüstriyel elleçleme, Konteyner taşıma, Telehandler

Kaldırma platformu: Makaslı, Kendinden hareketli, Paletli, Araçüstü, Dikey

Ağır nakliye: Çekici, Treyler, Lowbed, Semi treyler, SPMT

Özel kaldırma ekipmanları: Hidrolik kriko, Senkronize kaldırma, Hidrolik gantry, Strandjack

Muhtelif: Jeneratör, Kompresör, Aydınlatma, Konteyner

Ekipman / Yan ürün / Komponent: Lastik, Güvenlik, OEM/Orijinal Yedek Parçalar, Madeni yağ, İletişim

Diğer: Danışmanlık, Eğitim, Resmi kurum / Dernek, Sektörel yayın

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER